Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W karnawale bawią się nie tylko dorośli, ale jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, które bardzo lubią się przebierać i wcielać w swoich ulubionych bajkowych bohaterów. 

24 stycznia 2020r. w naszym przedszkolu odbył się właśnie taki bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Taka zabawa karnawałowa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i zawsze towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla najmłodszych przedszkolaków.