Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Ankieta - strategia rozwiązywania problemów społecznych

Szanowni Państwo,

trwają prace nad opracowaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Rychtal na lata 2021-2027 która  ma na celu właściwe zdiagnozowanie głównych problemów społecznych występujących na jej obszarze.

Bardzo ważne są dla nas Państwa opinie o warunkach życia w naszej Gminie. Chcielibyśmy się dowiedzieć, w jakim stopniu potrzeby mieszkańców są zaspokajane w naszej społeczności, dlatego prosimy o szczere i wyczerpujące wypowiedzi. Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju naszej Gminy i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu naszemu społeczeństwu.

W związku z tym prosimy o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety. Jest ona skierowana do mieszkańców Gminy Rychtal i ma na celu właściwe zdiagnozowanie problemów społecznych występujących na jej obszarze. 

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, którą można złożyć osobiście lub listownie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rychtalu, Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy w Rychtalu lub przesłać pocztą elektroniczną na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYPEŁNIJ FORMULARZ:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSHjBOqKUVV48gU3UbcvxaYUvh0FceI-wBg8xLg_NEVp7ViA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 

Ankiety w wersji papierowej będą również dostępne w UG Rychtal. 

Termin wypełnienia ankiety : 10.09.2020

 Z góry dziękujemy za udział w naszym badaniu.